Aktuality

Aktuality

28. 6. 2024

S kolegy z divizí Cement Transport i Real estate skupiny CTR jsme se sešli v červnu na terase sídla firmy v Praze, abychom oslavili úspěchy, kterých jsme společně za poslední období dosáhli. Večer byl plný grilovaných specialit, skvělého vína i osvěžujících koktejlů. Všichni jsme si celou atmosféru podtrženou právě zapadajícím sluncem a výhledem na Pražský hrad náramně užili.

[více zde...]

25. 6. 2024

Se zármutkem oznamujeme úmrtí našeho blízkého spolupracovníka, pana doc. Ing. arch. Juraje Kobana, PhD. V neděli, 23. června 2024 nás navždy opustil pan architekt Juraj Koban, který během své dlouholeté kariéry spolupracoval na všech našich slovenských projektech. Tuto ztrátu vnímáme jako odchod člena naší CTR rodiny, respektovaného odborníka, který svým přístupem dokázal pozitivně ovlivnit budoucí vzhled našich projektů. Odpočívejte v pokoji, pane architekte.

[více zde...]

24. 6. 2024

Slavnostní otevření projektu Marina Garden za účasti zástupců médií. 12.06.2024 jsme slavnostně otevřeli drážďanský projekt Marina Garden, krerý vznikl na brownfieldu s jediněčnou a neopakovatelnou polohou u břehu Labe. Redaktoři ocenili nejen lokalitu, výhled na řeku a centrum Drážďan, ale také zelený vnitroblok, velké prosklené plochy, nízkou nerergetickou náročnost a vysoký standard provedení, včetně chlazených stropů (klimatizací). Některé články si můžete přečíst zde. https://ctrholding.com/wp-content/uploads/2024/06/Artikel-SZ.pdf https://ctrholding.com/wp-content/uploads/2024/06/Artikel-Mopo.pdf https://ctrholding.com/wp-content/uploads/2024/06/SZ-19-06-24-Marina-Garden.pdf Přijďte na prohlídku dokončených bytů a vyberte si svůj nový domov, který je ihned k nastěhování!

[více zde...]

3. 6. 2024

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! V tomto duchu jsme si užili společnou neformální večeři v restauraci SIA, po které následovalo naše Mistrovství CTR Development v bowlingu. Děkujeme všem za skvělou atmosféru!

[více zde...]

24. 5. 2024

Projekt Marina Garden v Drážďanech obdržel schválení pro užívání! S potěšením oznamujeme úspěšné schválení pro užívání bytů v Marina Garden. V současné době přebíráme jednotlivé byty i kompletní infrastrukturu od generálního dodavatele, společnosti Dreßler Bau. Noví majitelé budou moci brzy převzít klíče a nastěhovat se do svých nových domovů. Naši současní klienti si již nevybírají byty pouze na základě půdorysů nebo prodejních dokumentů. Mohou vstoupit do každého jednotlivého bytu a projít každou místnost. Tento projekt je v mnoha ohledech skutečně unikátní. Poloha je skvělá s krásným výhledem na řeku Labe a rychlým spojením do centra města. Marina Garden má zajímavý architektonický design, který kombinuje ekologické a moderní prvky jako chlazení stropů vodou z řeky Labe, zelené střechy nebo zavlažování dešťovou vodou pro nádvoří. Za zmínku stojí také velká okna s poměrem k fasádě až 90 procent. Projekt zaujal pozornost místního veřejnoprávního vysílatele Mitteldeutscher Rundfunk, který o víkendu zveřejnil nejnovější záběry interiérů a okolí. https://www.mdr.de/video/mdr-videos/a/video-825404.html

[více zde...]

7. 5. 2024

Přípravy na jeden z největších developerských projektů skupiny CTR jsou v plném proudu. Na vytvoření tohoto jedinečného projektu – WatsoNova – spojujeme odborníky z různých oblastí. Architekturu projektu vytváří oceňovaný ateliér Kuba & Pilař. Na povoleních a technických parametrech projektu spolupracují s místními odborníky, společností KOPA architekti. Zeleň v exteriérech navrhli krajinářští architekti z Three Trees. Vizualizace připravují odborníci ze Studia Horák a webovou stránku koncepčně zastřešuje Digital Deers. Kvalitu týmové práce potvrdilo i společné setkání v Praze! Projekt vám představíme již brzy!

[více zde...]

5. 4. 2024

Minulý týden jsme se zúčastnili odborné konference „Vývoj bydlení v Drážďanech“, která se konala v plenárním sálu Nové radnice. Konference měla za cíl poukázat na význam investic firem ze Silicon Saxony vyrábějících čipy a polovodiče pro místní trh práce a bydlení a současně představit realizované a plánované rezidenční projekty. Na akci, jež se zúčastnilo více než 150 hostů z výrobního, nemovitostního, bankovního i veřejného sektoru , vystoupil rovněž primátor p. Dirk Hilbert. CTR na konferenci prezentovala svůj nejnovější rezidenční projekt Marina Garden i servisované apartmány Residenz am Zwinger. Nabídku bytů v téměř dokončeném projektu Marina Garden naleznete na: https://marina-garden.de

[více zde...]

22. 3. 2024

Velké novinky v projektu Viktoria Center – rozšiřujeme naši nabídku o další byty! Nenechte si ujít příležitost prohlédnout si tyto skvosty s balkonem nebo terasou. Každý byt je částečně zařízený nadstandardním vybavením – od kuchyňské linky s moderními spotřebiči, přes vestavné skříně a dokonalé stínění i osvětlení až po koupelnové doplňky. Vše je připraveno pro váš bezproblémový přesun do nového! Objevte kouzlo bydlení v žádané lokalitě Prahy 3, kde je vše na dosah ruky. Klikněte a zjistěte více: https://cutt.ly/Cw9dGKtQ

[více zde...]

23. 2. 2024

V Rezidencii Albelli v centru Košic právě došlo k předání 300. bytu! Jsme hrdí, že můžeme přivítat další obyvatele v našem projektech. Zbývá ještě pestrá nabídka bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk.

[více zde...]

2. 2. 2024

Mnoho společností organizuje v hektickém prosinci klasický vánoční večírek. CTR Group už tradičně slaví v lednu na novoroční party. Ve čtvrtek 25. 1. jsme zapili loňské úspěchy v krásných reprezentativních prostorách Villy Richter v těsné blízkosti Pražského hradu. Kromě výtečného jídla a pití jsme se zasmáli trapnomagii v podání legendárního kouzelníka Richarda Nedvěda a jsme připraveni na výzvy roku 2024.

[více zde...]

4. 1. 2024

Podporujeme hudební vzdělání mladých českých a slovenských umělců prostřednictvím stipendijního programu Brücke|Most-Stiftung. Jsme partnerem Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden a těší nás, že i díky nám mohou čeští a slovenští hudebníci získávat dovednosti v zahraničí. Zvláště v Drážďanech, kde jsme dosud úspěšně realizovali několik developerských projektů. ℹ️: https://www.bmst.eu/stipendienprogramm/index.htm

[více zde...]

13. 11. 2023

Nechte se inspirovat příběhem Samuela Andrejčíka, slovenského paralympijského vítěze, kterému jsme pomohli vytvořit nový domov plný pohodlí v Rezidenci Albelli! Poslechněte si exkluzivní rozhovor o jeho životní cestě a motivaci, který zprostředkovala naše kolegyně Dagmar.

[více zde...]

13. 10. 2023

Celkem Tradiční Roadtrip, tentokrát do Berchtesgaden, je úspěšně za námi. Minulý víkend jsme si společně užili při dalším teambuildingu českých a slovenských společností skupiny CTR. Vyšlápli jsme si na horu Jenner a vychutnávali úžasné výhledy na majestátní vrcholy Alp i do údolí jezera Königssee. Další den jsme strávili plavbou lodí, která byla nejen relaxačním zážitkem, ale také příležitostí k obdivování přírodních krás z jiné perspektivy. Večerní setkání pak bylo věnováno prezentaci úspěchů a nových výzev skupiny CTR. A samozřejmě nechyběly ani poklady bavorské kuchyně a osvěžujících lokálních nápojů.

[více zde...]

15. 8. 2023

MARINA GARDEN DRESDEN – PRODEJ EXKLUZIVNÍCH BYTŮ ODSTARTOVÁN Celkem 127 bytů v nabídce: energeticky úsporné byty 1kk až 4kk moderní technologie, stropní chlazení, kvalitní materiály lukrativní čtvrť Drážďan přímo u Labe k nastěhování již ve 2. čtvrtletí příštího roku rodinné bydlení nebo skvělá příležitost k investici Z vlastní lodžie nebo terasy si budete užívat výhled na nábřeží Labe, kulisy Drážďan nebo klidný vnitroblok s parkovou úpravou. Marina Garden se nachází v těsné blízkosti historického centra. Obchody, služby a kulturní nebo sportovní vyžití jsou na dosah ruky.

[více zde...]

20. 6. 2023

Tým divize real estate skupiny CTR se sešel ještě před časem dovolených na společné večeři ve stylovém podniku Pilsnerka Národní. K výbornému jídlu jsme kromě osvěžující točené Plzně ochutnali také něco ze zásob místního vinného sklepa.

[více zde...]

19. 5. 2023

Přímo v naší Rezidenci Albelli v Košicích se otevírá nové dětské hřiště, kde si děti užijí zábavu a pohyb. Hřiště má pískoviště, houpačky, skluzavku a další atraktivní prvky pro děti. Navíc jsou součástí hřiště i workoutové prvky pro dospělé, takže si můžete zacvičit, zatímco se vaše děti budou bavit.

[více zde...]

14. 4. 2023

Naše Rezidence Albelli v centru Košic získala pravomocné kolaudační rozhodnutí a my zahajujeme proces podpisu kupních smluv a následného předání nových bytů prvním majitelům!

[více zde...]

4. 4. 2023

V pátek 31. března 2023 se na staveništi našeho projektu Marina Garden v Drážďanech konala slavnostní ceremonie u příležitosti dokončení hrubé stavby. Zástupci investora – skupiny CTR společně s generálním dodavatelem Dreßler Bau GmbH za přítomnosti mnoha čestných hostů poděkovali všem, kteří se na stavbě podílejí, za úspěšný průběh stavby. Dokončení projektu je naplánováno na jaro 2024, ale první byty budou uvedeny do prodeje již brzy!

[více zde...]

17. 3. 2023

Skvelá správa! Na zastupiteľstve mesta Košice bol 14. 3. schválený Územný plán zóny bývalých Východoslovenských tlačiarní, kde chystáme novú štvrť WatsoNova. Sme nadšení, že sa nám podarilo tento projekt posunúť výrazne bližšie k realizácii. Všetko sme následne spolu s kolegami oslávili v priestoroch nášho Business Centra Košice. Ďakujeme všetkým za podporu a tešíme sa, až budeme môcť priniesť ďalšie informácie ohľadom tohto nášho významného projektu. Stay tuned!

[více zde...]
Kontakt

CTR Development, s.r.o.
Seifertova 2919/12
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel.: +420 255 702 744
E-mail: info@ctrgroup.cz

CTR Holding GmbH
Millennium Park 4
6890 Lustenau
Rakousko

Tel.: +43 5577 849 1009

© CTR group 2024