Aktuality

Aktuality

24. 6. 2022

Včera jsme nad grilovanými dobrotami a sklenkami dobrého pití oslavili dokončení nové centrály skupiny CTR v Praze na Žižkově. Perfektní počasí a unikátní střešní terasa s výhledem na Prahu poskytly ideální podmínky k tomu, navzájem se poznat, protože zaměstnanci jednotlivých společností skupiny se do nových prostor sestěhovali celkem ze tří různých lokalit. Máme z našeho nového sídla radost a doufáme, že se nám tu bude pracovat co nejlépe!

[více zde...]

16. 5. 2022

V rámci teambuildingu jsme si 16. 5. (mnozí z nás poprvé v životě) na vlastní kůži vyzkoušeli úplně nový sport – curling v Curling Aréně Praha Roztyly. S košťátky na metení ledu i kameny jsme se všichni velmi rychle spřátelili a zahráli si i několik velmi vyrovnaných utkání týmů. Po curlingu následoval bohatý raut a možnost si vzájemně neformálně popovídat.

[více zde...]

10. 3. 2022

Před týdnem, bezprostředně po zahájení ruské invaze na Ukrajinu, jsme se rozhodli poskytnout všech 24 aktuálně volných nájemních bytů v košických nájemních bytech zdarma uprchlíkům, které válka vyhnala z jejich vlasti. Po týdnu jsme měli byty koupené, sestavené, zařízené a o víkendu se do nich už nastěhovali první občané Ukrajiny. Věříme, že naše pomoc bude užitečná a snad inspiruje mnoho dalších, kteří mohou pomoci jiným způsobem.

[více zde...]

25. 2. 2022

Nedávno jsme zahájili dlouho očekávaný prodej bytů a ateliérů v centru Prahy v našem projektu Viktoria Center. Všechny jednotky jsou dokončené a připravené k nastěhování – narozdíl od všech dalších novostaveb v centru města tak nemusíte na nový byt čekat i několik let! Po úvodní fázi prodeje, kdy jsme přednostně oslovili registrované uživatele, uvádíme naši nabídku i veřejně. A pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili interaktivní 3D výběr, díky kterému hned přesně vidíte, kde se každá jednotka nachází! Vyberte si z naší nabídky zde: https://www.viktoriacenter.cz/byty/interaktivni-vyber-jednotek

[více zde...]

10. 1. 2022

Právě dnes jsme zahájili vyzvanou architektonickou soutěž pro velký rozvojový areál bývalých Východoslovenských tlačiarní v Košicích. Cílem je vytvořit hodnotný veřejný prostor a navrhnout správný mix všech městských funkcí v kompaktním území širšího centra. Už teď se těšíme na nápady a vize od: GUTGUT Chybik+Kristof Architects & Urban Designers KOPA Kuba & Pilař architekti Architekti zerozero Máme radost, že se naší soutěže rozhodla zúčastnit renomovaná jména nejen ze Slovenska!

[více zde...]

17. 12. 2021

Právě jsme podepsali smlouvu s generálním dodavatelem stavby, společností Dreßler Bau GmbH, která zajistí kompletní výstavbu našeho projektu Marina Garden v Drážďanech.

[více zde...]

10. 12. 2021

Z Vinohrad na Žižkov! Po úspěšné kolaudaci jsme se ještě letos stihli i přestěhovat do nových kanceláří skupiny CTR. Naše nová adresa tedy zní: Viktoria Center, Seifertova 2919/12, Praha 3 – Žižkov. Kromě našich kanceláří, více než 200 bytů a dostatku parkovacích stání tu najdete i obchody a služby, které v téhle lokalitě dlouho chyběly – supermarket Lidl, drogerie Teta, květinářství a výborné bistro Domácí těstoviny.

[více zde...]

26. 11. 2021

Dlouho očekávaná závěrečná fáze prodeje bytů v projektu Rezidencia Albelli v Košicích konečně začala! Do nabídky jsme přidali dalších 114 apartmánů. Všechny bytové jednotky budou již v základní ceně kompletně dokončené ve standardu all-inclusive včetně veškerého vybavení! V základní ceně je zahrnut i sklep, za příplatek je možné dokoupit komfortní podzemní parkovací stání. Dokončení projektu je naplánováno na příští rok. Nabídku apartmánů je zde: https://albelli.sk/byty/cennik

[více zde...]

12. 11. 2021

Přípravy našeho zatím největšího realitního projektu na Slovensku – brownfieldu Východoslovenských tlačiarní v Košicích – zdárně pokračují. Ve středu jsme podepsali smlouvu o spolupráci s Ing. Jaroslavem Polačekem, primátorem Košic. Tentýž den jsme stihli i první zasedání poroty vyzvané urbanisticko-architektonické soutěže, z níž očekáváme několik kvalitních návrhů proměny brownfieldu na novou, moderně koncipovanou městskou čtvrť s funkcemi bydlení, služeb a občanské vybavenosti. Chystáme velké věci a už teď se těšíme na nápady renomovaných slovenských a českých architektů!

[více zde...]

19. 10. 2021

Hlásíme, že kolaudační souhlas na polyfunkční projekt Viktoria Center s byty, kancelářemi i obchody v centru Prahy na Žižkově byl vydán! V čerstvě zkolaudovaném objektu jsme to hned náležitě oslavili. A již nyní se těšíme na stěhování do nových prostor!

[více zde...]

5. 10. 2021

O uplynulém víkendu se týmy z řad zaměstnanců české a slovenské divize Real Estate skupiny CTR zúčastnily Mezinárodního maratonu míru v Košicích. Kromě náročných sportovních výkonů a zasloužených gastronomických zážitků v místních restauracích jsme navštívili také všechny naše realizované projekty, prohlédli si probíhající stavbu Rezidencie Albelli i novou rozvojovou lokalitu Východoslovenských tlačiarní, k níž nám svůj odborný výklad podal pan architekt Juraj Koban.

[více zde...]

20. 9. 2021

Gratulujeme panu Samuelu Andrejčíkovi k zisku dvou zlatých medailí na letošních paralympijských hrách v Tokiu! Jako poděkování za jeho skvělou reprezentaci jsme mu v rámci klientských změn rádi upravili jeho nový byt v Rezidencii Albelli Košice tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám. Děkujeme za důvěru a těšíme se na viděnou za rok a půl, při předávání bytu!

[více zde...]

10. 9. 2021

Naší snahou je podílet se na rozvoji měst, v nichž působíme. V Regensburgu, kde provozujeme zařízené nájemní apartmány Marina Apartments, jsme se rozhodli podpořit místní fotbalový klub SSV Jahn Regensburg hrající 2. Bundesligu. Vedle fotbalu jsme ale podpořili i Albert-Schweitzer Realschule Regensburg.

[více zde...]

18. 8. 2021

Stavba polyfunkčního projektu Viktoria Center v centru Prahy jde do finále. Už jen pár týdnů zbývá do kolaudace, a tak probíhají dokončovací práce na posledních úpravách interiérů i vnějších částí budov a fasád. Aktuálně je možné si pronajmout poslední volné kancelářské prostory, jejich nabídku naleznete zde: https://www.sreality.cz/adresar/ctr-viktoria-center-s-r-o-praha-vinohrady/27177/makleri/133492

[více zde...]

29. 7. 2021

Výstavba projektu Rezidencia Albelli v centru Košic rychle pokračuje. V současné době probíhají práce v sedmém patře, kde se začala osazovat okna. V interiérech probíhají práce na budování vnitřních příček a elektroinstalace. Kompletní nabídku dostupných bytů najdete zde: https://albelli.sk/byty/cennik

[více zde...]

17. 6. 2021

Právě podepsáno! Skupina CTR dnes podepsala kupní smlouvu na rozlehlý brownfield, na kterém zrealizuje jeden ze svých historicky největších projektů. Jedná se o velkou rozvojovou lokalitu v širším centru Košic, areál Východoslovenských tiskáren. V budoucnu zde připravíme moderní městskou čtvrť s byty, obchody, službami, kancelářemi i hodnotným veřejným prostorem. Přímo pod Kalvárií tak na ploše téměř 30.000 m² vznikne pod našima rukama zcela nová a architektonicky originální část Košic!

[více zde...]

3. 6. 2021

Stylové byty v centru města k dlouhodobému pronájmu, kompletně na míru zařízené, se službami, recepcí, obchody i nádhernými výhledy. Košice Rental Apartments. Prohlédněte si, jaký život nabízejí naše byty svým rezidentům, na novém videu!

[více zde...]

7. 5. 2021

Prohlédněte si nové prezentační video našeho kompletně dokončeného Business Centre Košice, které nabízí kanceláře, obchody a služby, zasedací místnosti plně zařízené nájemní apartmány na jednom místě v centru Košic!

[více zde...]

18. 4. 2021

O naše byty neustále pečujeme. Proto jsme zrekonstruovali již více než 80 bytů. Jistě Vás zajímá, co nového tedy dostane nově zrekonstruovaný byt oproti standardnímu. Tak tedy: zbrusu nové vybavení moderní klinkerový obklad stěny se světelnou rampou designové prvky interiéru Ostatně – přesvědčte se sami na stránce zrekonstruovaných bytů: https://albertov.eu/dlouhodobe-pronajmy-byty-premium/

[více zde...]
Kontakt

CTR Development, s.r.o.
Seifertova 2919/12
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel.: +420 255 702 744
E-mail: info@ctrgroup.cz

CTR Holding GmbH
Millennium Park 4
6890 Lustenau
Rakousko

Tel.: +43 5577 849 1009

© CTR group 2022