Aktuality

Aktuality

18. 10. 2022

Včera jsme podepsali smlouvu s vítězem architektonické soutěže na revitalizaci brownfieldu bývalých Východoslovenských tlačiarní v Košicích a také čerstvým architektem roku 2022, kanceláři Kuba & Pilař architekti. Příprava projektu začíná a už se moc těšíme!

[více zde...]

6. 10. 2022

6. 10. proběhlo na vinici našeho areálu nájemních bytů Albertov Rental Apartments tradiční každoroční vinobraní. Všechny tři pěstované odrůdy – tedy ryzlink rýnský, fénix a rulandské modré – se podařilo díky pracovitým kolegům z řad zaměstnanců CTR rychle sklidit. Po práci pak všichni rádi ochutnali vína z předchozích ročníků a výborné občerstvení připravené v altánku.

[více zde...]

3. 10. 2022

V neděli 2. 10. se v Košicích udály dvě důležité akce, kde jsme nemohli chybět. Nejprve si zaběhly hned tři kompletní štafety našich kolegů Mezinárodní maraton mieru a nevedly si vůbec zle. Nejlepší štafeta doběhla v čase 4 hodiny a 30 minut. Po skončení marathonu a chvilce oddychu následoval na Dominikánském náměstí koncert za účasti hvězdných interpretů Peter Bič Project, Eniesa a Hali Sax, který jsme rádi spoluzorganizovali. Vystoupení jsme si náramně užili a nabili se energií do sychravých podzimních dnů.

[více zde...]

16. 9. 2022

Uplynulý prodloužený víkend jsme využili k teambuildingu. V tyrolském letovisku Sölden se sešli zaměstnanci českých a slovenských společností skupiny CTR. Společně jsme vyšlápli třítisícovou horu Schwarzkogel, lanovkou se vydali po stopách Jamese Bonda do muzea 007 Elements na vrcholku Gaislachkogel, sestoupali k nejvyššímu tyrolskému vodopádu Stuibenfall a samozřejmě jsme důkladně otestovali i kvalitu místních tradičních pokrmů, piv i vín z rodinných vinařství.

[více zde...]

5. 9. 2022

Velký zájem o kompletně dokončené byty v centru Prahy v projektu Viktoria Center dokládá, že po půl roce máme prodáno téměř 70 % bytů. Proto jsme se rozhodli na začátku září zařadit do prodeje ještě jednu poslední etapu a doplnili jsme nabídku o dalších 20 bytů všech dispozic. Přejít na CENÍK BYTŮ projektu Viktoria Center.

[více zde...]

31. 8. 2022

Náš nedávno dokončený projekt plně vybavených nájemních bytů Viktoria Apartments hlásí plný stav. Od září se uvolňují poslední dva byty, ale poptávka je stále vysoká. Protože vnímáme, že Praze chybí dostatek kvalitních nájemních bytů, rozhodli jsme se investovat do zařízení několika dalších bytů v sousední budově, a v dohledné době uvést na nájemní trh další volné kvalitní byty. Předběžný zájem o ně je možné vyjádřit na webu: https://viktoria-apartments.cz/ctr-rental-apartments/

[více zde...]

19. 8. 2022

Vítězem architektonické soutěže na budoucí zástavbu brownfieldu bývalých Východoslovenských tiskáren v centru Košic se stala kancelář Kuba & Pilař architekti. Ve spolupráci s košickými architekty z KOPA-DESIGN společně vypracují koncept celé nové čtvrti do podoby dokumentace pro územní řízení. Vznikne tak jedinečná moderní část Košic s byty, obchody, službami a hodnotným veřejným prostorem.

[více zde...]

1. 7. 2022

V poslední červnový den se uskutečnilo za účasti mnoha významných hostů slavnostní položení základního kamene našeho projektu Marina Garden v Drážďanech. Celkem 210 energeticky úsporných bytů o dispozicích 1+kk – 4+kk nabídne jedinečný výhled na Labe a Drážďany. Ukončení výstavby je naplánováno na rok 2024.

[více zde...]

24. 6. 2022

Včera jsme nad grilovanými dobrotami a sklenkami dobrého pití oslavili dokončení nové centrály skupiny CTR v Praze na Žižkově. Perfektní počasí a unikátní střešní terasa s výhledem na Prahu poskytly ideální podmínky k tomu, navzájem se poznat, protože zaměstnanci jednotlivých společností skupiny se do nových prostor sestěhovali celkem ze tří různých lokalit. Máme z našeho nového sídla radost a doufáme, že se nám tu bude pracovat co nejlépe!

[více zde...]

16. 5. 2022

V rámci teambuildingu jsme si 16. 5. (mnozí z nás poprvé v životě) na vlastní kůži vyzkoušeli úplně nový sport – curling v Curling Aréně Praha Roztyly. S košťátky na metení ledu i kameny jsme se všichni velmi rychle spřátelili a zahráli si i několik velmi vyrovnaných utkání týmů. Po curlingu následoval bohatý raut a možnost si vzájemně neformálně popovídat.

[více zde...]

10. 3. 2022

Před týdnem, bezprostředně po zahájení ruské invaze na Ukrajinu, jsme se rozhodli poskytnout všech 24 aktuálně volných nájemních bytů v košických nájemních bytech zdarma uprchlíkům, které válka vyhnala z jejich vlasti. Po týdnu jsme měli byty koupené, sestavené, zařízené a o víkendu se do nich už nastěhovali první občané Ukrajiny. Věříme, že naše pomoc bude užitečná a snad inspiruje mnoho dalších, kteří mohou pomoci jiným způsobem.

[více zde...]

25. 2. 2022

Nedávno jsme zahájili dlouho očekávaný prodej bytů a ateliérů v centru Prahy v našem projektu Viktoria Center. Všechny jednotky jsou dokončené a připravené k nastěhování – narozdíl od všech dalších novostaveb v centru města tak nemusíte na nový byt čekat i několik let! Po úvodní fázi prodeje, kdy jsme přednostně oslovili registrované uživatele, uvádíme naši nabídku i veřejně. A pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili interaktivní 3D výběr, díky kterému hned přesně vidíte, kde se každá jednotka nachází! Vyberte si z naší nabídky zde: https://www.viktoriacenter.cz/byty/interaktivni-vyber-jednotek

[více zde...]

10. 1. 2022

Právě dnes jsme zahájili vyzvanou architektonickou soutěž pro velký rozvojový areál bývalých Východoslovenských tlačiarní v Košicích. Cílem je vytvořit hodnotný veřejný prostor a navrhnout správný mix všech městských funkcí v kompaktním území širšího centra. Už teď se těšíme na nápady a vize od: GUTGUT Chybik+Kristof Architects & Urban Designers KOPA Kuba & Pilař architekti Architekti zerozero Máme radost, že se naší soutěže rozhodla zúčastnit renomovaná jména nejen ze Slovenska!

[více zde...]

17. 12. 2021

Právě jsme podepsali smlouvu s generálním dodavatelem stavby, společností Dreßler Bau GmbH, která zajistí kompletní výstavbu našeho projektu Marina Garden v Drážďanech.

[více zde...]

10. 12. 2021

Z Vinohrad na Žižkov! Po úspěšné kolaudaci jsme se ještě letos stihli i přestěhovat do nových kanceláří skupiny CTR. Naše nová adresa tedy zní: Viktoria Center, Seifertova 2919/12, Praha 3 – Žižkov. Kromě našich kanceláří, více než 200 bytů a dostatku parkovacích stání tu najdete i obchody a služby, které v téhle lokalitě dlouho chyběly – supermarket Lidl, drogerie Teta, květinářství a výborné bistro Domácí těstoviny.

[více zde...]

26. 11. 2021

Dlouho očekávaná závěrečná fáze prodeje bytů v projektu Rezidencia Albelli v Košicích konečně začala! Do nabídky jsme přidali dalších 114 apartmánů. Všechny bytové jednotky budou již v základní ceně kompletně dokončené ve standardu all-inclusive včetně veškerého vybavení! V základní ceně je zahrnut i sklep, za příplatek je možné dokoupit komfortní podzemní parkovací stání. Dokončení projektu je naplánováno na příští rok. Nabídku apartmánů je zde: https://albelli.sk/byty/cennik

[více zde...]

12. 11. 2021

Přípravy našeho zatím největšího realitního projektu na Slovensku – brownfieldu Východoslovenských tlačiarní v Košicích – zdárně pokračují. Ve středu jsme podepsali smlouvu o spolupráci s Ing. Jaroslavem Polačekem, primátorem Košic. Tentýž den jsme stihli i první zasedání poroty vyzvané urbanisticko-architektonické soutěže, z níž očekáváme několik kvalitních návrhů proměny brownfieldu na novou, moderně koncipovanou městskou čtvrť s funkcemi bydlení, služeb a občanské vybavenosti. Chystáme velké věci a už teď se těšíme na nápady renomovaných slovenských a českých architektů!

[více zde...]

19. 10. 2021

Hlásíme, že kolaudační souhlas na polyfunkční projekt Viktoria Center s byty, kancelářemi i obchody v centru Prahy na Žižkově byl vydán! V čerstvě zkolaudovaném objektu jsme to hned náležitě oslavili. A již nyní se těšíme na stěhování do nových prostor!

[více zde...]

5. 10. 2021

O uplynulém víkendu se týmy z řad zaměstnanců české a slovenské divize Real Estate skupiny CTR zúčastnily Mezinárodního maratonu míru v Košicích. Kromě náročných sportovních výkonů a zasloužených gastronomických zážitků v místních restauracích jsme navštívili také všechny naše realizované projekty, prohlédli si probíhající stavbu Rezidencie Albelli i novou rozvojovou lokalitu Východoslovenských tlačiarní, k níž nám svůj odborný výklad podal pan architekt Juraj Koban.

[více zde...]
Kontakt

CTR Development, s.r.o.
Seifertova 2919/12
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel.: +420 255 702 744
E-mail: info@ctrgroup.cz

CTR Holding GmbH
Millennium Park 4
6890 Lustenau
Rakousko

Tel.: +43 5577 849 1009

© CTR group 2022