Aktuality

Aktuality

13. 10. 2023

Celkem Tradiční Roadtrip, tentokrát do Berchtesgaden, je úspěšně za námi. Minulý víkend jsme si společně užili při dalším teambuildingu českých a slovenských společností skupiny CTR. Vyšlápli jsme si na horu Jenner a vychutnávali úžasné výhledy na majestátní vrcholy Alp i do údolí jezera Königssee. Další den jsme strávili plavbou lodí, která byla nejen relaxačním zážitkem, ale také příležitostí k obdivování přírodních krás z jiné perspektivy. Večerní setkání pak bylo věnováno prezentaci úspěchů a nových výzev skupiny CTR. A samozřejmě nechyběly ani poklady bavorské kuchyně a osvěžujících lokálních nápojů.

[více zde...]

15. 8. 2023

MARINA GARDEN DRESDEN – PRODEJ EXKLUZIVNÍCH BYTŮ ODSTARTOVÁN Celkem 127 bytů v nabídce: energeticky úsporné byty 1kk až 4kk moderní technologie, stropní chlazení, kvalitní materiály lukrativní čtvrť Drážďan přímo u Labe k nastěhování již ve 2. čtvrtletí příštího roku rodinné bydlení nebo skvělá příležitost k investici Z vlastní lodžie nebo terasy si budete užívat výhled na nábřeží Labe, kulisy Drážďan nebo klidný vnitroblok s parkovou úpravou. Marina Garden se nachází v těsné blízkosti historického centra. Obchody, služby a kulturní nebo sportovní vyžití jsou na dosah ruky.

[více zde...]

20. 6. 2023

Tým divize real estate skupiny CTR se sešel ještě před časem dovolených na společné večeři ve stylovém podniku Pilsnerka Národní. K výbornému jídlu jsme kromě osvěžující točené Plzně ochutnali také něco ze zásob místního vinného sklepa.

[více zde...]

19. 5. 2023

Přímo v naší Rezidenci Albelli v Košicích se otevírá nové dětské hřiště, kde si děti užijí zábavu a pohyb. Hřiště má pískoviště, houpačky, skluzavku a další atraktivní prvky pro děti. Navíc jsou součástí hřiště i workoutové prvky pro dospělé, takže si můžete zacvičit, zatímco se vaše děti budou bavit.

[více zde...]

14. 4. 2023

Naše Rezidence Albelli v centru Košic získala pravomocné kolaudační rozhodnutí a my zahajujeme proces podpisu kupních smluv a následného předání nových bytů prvním majitelům!

[více zde...]

4. 4. 2023

V pátek 31. března 2023 se na staveništi našeho projektu Marina Garden v Drážďanech konala slavnostní ceremonie u příležitosti dokončení hrubé stavby. Zástupci investora – skupiny CTR společně s generálním dodavatelem Dreßler Bau GmbH za přítomnosti mnoha čestných hostů poděkovali všem, kteří se na stavbě podílejí, za úspěšný průběh stavby. Dokončení projektu je naplánováno na jaro 2024, ale první byty budou uvedeny do prodeje již brzy!

[více zde...]

17. 3. 2023

Skvelá správa! Na zastupiteľstve mesta Košice bol 14. 3. schválený Územný plán zóny bývalých Východoslovenských tlačiarní, kde chystáme novú štvrť WatsoNova. Sme nadšení, že sa nám podarilo tento projekt posunúť výrazne bližšie k realizácii. Všetko sme následne spolu s kolegami oslávili v priestoroch nášho Business Centra Košice. Ďakujeme všetkým za podporu a tešíme sa, až budeme môcť priniesť ďalšie informácie ohľadom tohto nášho významného projektu. Stay tuned!

[více zde...]

3. 3. 2023

Zahajujeme prodej posledních 25 jednotek v bloku 6 našeho úspěšného projektu Viktoria Center v centru Prahy. Nabízíme nové malometrážní byty a ateliéry s vysokým potenciálem zhodnocení formou pronájmu, jednotky vhodné jako kanceláře, ale i prostorné rodinné byty 4+kk s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Ceny kompletně dokončených bytů v centru Prahy začínají na 5 mil. Kč včetně sklepa. Novinkou je možnost flexibilního financování na míru se sazbou 3,99 % a možnost platby v EUR i USD.

[více zde...]

3. 2. 2023

Včera jsme uspořádali tradiční „novoroční“ večírek v krásných stylových prostorách Grand Hotelu Bohemia. Kromě výtečného jídla a pití jsme si užili i skvělého swingu a jazzu v podání kapely The Swings.

[více zde...]

9. 12. 2022

Včera jsme se všichni setkali na střešní terase naší centrály Viktoria Center v Praze, abychom si před nadcházejícími svátky užili tradiční drážďanskou štolu, vánoční cukroví a také se zahřáli připraveným svařeným vínem. To vše s nádherným výhledem na Prahu!

[více zde...]

1. 12. 2022

Během druhého pololetí jsme v administrativní části Viktoria Center usilovně pracovali na úpravách kanceláří přesně na míru našim novým nájemcům. Rádi tak u nás vítáme REFA Group s.r.o., Lekvi Development s.r.o. a EDIKT, a.s. a přejeme mnoho úspěchů v nových prostorách!

[více zde...]

18. 10. 2022

Včera jsme podepsali smlouvu s vítězem architektonické soutěže na revitalizaci brownfieldu bývalých Východoslovenských tlačiarní v Košicích a také čerstvým architektem roku 2022, kanceláři Kuba & Pilař architekti. Příprava projektu začíná a už se moc těšíme!

[více zde...]

6. 10. 2022

6. 10. proběhlo na vinici našeho areálu nájemních bytů Albertov Rental Apartments tradiční každoroční vinobraní. Všechny tři pěstované odrůdy – tedy ryzlink rýnský, fénix a rulandské modré – se podařilo díky pracovitým kolegům z řad zaměstnanců CTR rychle sklidit. Po práci pak všichni rádi ochutnali vína z předchozích ročníků a výborné občerstvení připravené v altánku.

[více zde...]

3. 10. 2022

V neděli 2. 10. se v Košicích udály dvě důležité akce, kde jsme nemohli chybět. Nejprve si zaběhly hned tři kompletní štafety našich kolegů Mezinárodní maraton mieru a nevedly si vůbec zle. Nejlepší štafeta doběhla v čase 4 hodiny a 30 minut. Po skončení marathonu a chvilce oddychu následoval na Dominikánském náměstí koncert za účasti hvězdných interpretů Peter Bič Project, Eniesa a Hali Sax, který jsme rádi spoluzorganizovali. Vystoupení jsme si náramně užili a nabili se energií do sychravých podzimních dnů.

[více zde...]

16. 9. 2022

Uplynulý prodloužený víkend jsme využili k teambuildingu. V tyrolském letovisku Sölden se sešli zaměstnanci českých a slovenských společností skupiny CTR. Společně jsme vyšlápli třítisícovou horu Schwarzkogel, lanovkou se vydali po stopách Jamese Bonda do muzea 007 Elements na vrcholku Gaislachkogel, sestoupali k nejvyššímu tyrolskému vodopádu Stuibenfall a samozřejmě jsme důkladně otestovali i kvalitu místních tradičních pokrmů, piv i vín z rodinných vinařství.

[více zde...]

5. 9. 2022

Velký zájem o kompletně dokončené byty v centru Prahy v projektu Viktoria Center dokládá, že po půl roce máme prodáno téměř 70 % bytů. Proto jsme se rozhodli na začátku září zařadit do prodeje ještě jednu poslední etapu a doplnili jsme nabídku o dalších 20 bytů všech dispozic. Přejít na CENÍK BYTŮ projektu Viktoria Center.

[více zde...]

31. 8. 2022

Náš nedávno dokončený projekt plně vybavených nájemních bytů Viktoria Apartments hlásí plný stav. Od září se uvolňují poslední dva byty, ale poptávka je stále vysoká. Protože vnímáme, že Praze chybí dostatek kvalitních nájemních bytů, rozhodli jsme se investovat do zařízení několika dalších bytů v sousední budově, a v dohledné době uvést na nájemní trh další volné kvalitní byty. Předběžný zájem o ně je možné vyjádřit na webu: https://viktoria-apartments.cz/ctr-rental-apartments/

[více zde...]

19. 8. 2022

Vítězem architektonické soutěže na budoucí zástavbu brownfieldu bývalých Východoslovenských tiskáren v centru Košic se stala kancelář Kuba & Pilař architekti. Ve spolupráci s košickými architekty z KOPA-DESIGN společně vypracují koncept celé nové čtvrti do podoby dokumentace pro územní řízení. Vznikne tak jedinečná moderní část Košic s byty, obchody, službami a hodnotným veřejným prostorem.

[více zde...]
Kontakt

CTR Development, s.r.o.
Seifertova 2919/12
130 00 Praha 3
Česká republika

Tel.: +420 255 702 744
E-mail: info@ctrgroup.cz

CTR Holding GmbH
Millennium Park 4
6890 Lustenau
Rakousko

Tel.: +43 5577 849 1009

© CTR group 2023