Aktuality

Aktuality

17. 6. 2021

Právě podepsáno! Skupina CTR dnes podepsala kupní smlouvu na rozlehlý brownfield, na kterém zrealizuje jeden ze svých historicky největších projektů. Jedná se o velkou rozvojovou lokalitu v širším centru Košic, areál Východoslovenských tiskáren. V budoucnu zde připravíme moderní městskou čtvrť s byty, obchody, službami, kancelářemi i hodnotným veřejným prostorem. Přímo pod Kalvárií tak na ploše téměř 30.000 m² vznikne pod našima rukama zcela nová a architektonicky originální část Košic!

[více zde...]

3. 6. 2021

Stylové byty v centru města k dlouhodobému pronájmu, kompletně na míru zařízené, se službami, recepcí, obchody i nádhernými výhledy. Košice Rental Apartments. Prohlédněte si, jaký život nabízejí naše byty svým rezidentům, na novém videu!

[více zde...]

7. 5. 2021

Prohlédněte si nové prezentační video našeho kompletně dokončeného Business Centre Košice, které nabízí kanceláře, obchody a služby, zasedací místnosti plně zařízené nájemní apartmány na jednom místě v centru Košic!

[více zde...]

18. 4. 2021

O naše byty neustále pečujeme. Proto jsme zrekonstruovali již více než 80 bytů. Jistě Vás zajímá, co nového tedy dostane nově zrekonstruovaný byt oproti standardnímu. Tak tedy: zbrusu nové vybavení moderní klinkerový obklad stěny se světelnou rampou designové prvky interiéru Ostatně – přesvědčte se sami na stránce zrekonstruovaných bytů: https://albertov.eu/dlouhodobe-pronajmy-byty-premium/

[více zde...]

25. 2. 2021

V uplynulých dnech se v projektu Košice Rental Apartments rozrostla nabídka o nové krásné zařízené byty. Nyní jich je k dispozici již 105, z toho 25 je ještě volných ihned k nastěhování. Kompletní nabídku naleznete zde: https://kosice-rental-apartments.sk/ponuka-bytov/

[více zde...]

18. 2. 2021

Prohlédněte si novou brožuru o skupině CTR. Najdete v ní nejen údaje o všech realitních projektech v České republice, Německu a na Slovensku, ale dozvíte se více i o našich dalších aktivitách – letecké přepravě nebo těžbě zeolitu a obchodu s cementem. Brožuru naleznete zde: https://issuu.com/…/ctr_assets___ctr_holding_2021_bro…

[více zde...]

12. 2. 2021

Zajímáme se o život kolem nás a podporujeme lokality, ve kterých působíme. S radostí jsme tento týden podepsali s panem starostou městské části Košice-Staré Město Ing. Igorem Petrovčíkem sponzorskou smlouvu. Sponzorský dar bude použit na podporu kulturních, sportovních a sociálních akcí.

[více zde...]

22. 1. 2021

V našem právě stavěném polyfunkčním projektu Viktoria Center v Praze 3 máme v nabídce již poslední 4 nové kancelářské prostory k pronájmu. Kanceláře budou k nastěhování v Q4/2021, takže je stále dost času na individuální úpravy dle Vašich požadavků.

[více zde...]

21. 11. 2020

REZIDENCIA ALBELLI: II. ETAPA PRODEJE SPUŠTĚNA, STAVBA ZAHÁJENA Dlouho očekávaná druhá etapa prodeje bytů vprojektu Rezidencia Albelli v Košicích je konečně zahájena! Do prodeje jsme dali dalších 114 nových bytů. Všechny byty budou již v základní ceně kompletně dokončeny ve standardu all inclusive včetně zařizovacích předmětů dle Vašeho výběru!

[více zde...]
Otevření supermarketu Fresh - Zdroj: TELEVÍZIA KOŠICE

5. 11. 2020

Těsně po kolaudaci našeho projektu Business Centre Košice III byl otevřen supermarket Fresh Plus. Všichni obyvatelé Košice Rental Apartments i zaměstnanci firem s kancelářemi v Business Centre Košice si tak mohou nakoupit kdykoliv doslova suchou nohou.

[více zde...]

8. 10. 2020

Doslova před pár dny konečně nabylo právní moci stavební povolení na největší bytový projekt v Košicích, Rezidence Albelli.

[více zde...]

18. 9. 2020

Poslední etapa komplexu Business Centre Košice je definitivně dokončena. V uplynulých dnech jsme totiž obdrželi pravomocné kolaudační rozhodnutí. Jak postupovala stavba v průběhu času se můžete podívat níže na časoměrném videu.

[více zde...]

7. 8. 2020

Poslední etapa projektu Business Centre Košice je dokončena! Včera proběhlo na stavbě místní zjišťování kolaudační komise, co jsme spolu s našimi dodavateli náležitě oslavili. Patří vám všem velký dík!

[více zde...]

1. 7. 2020

Dnes jsme podepsali smlouvu s generálním dodavatelem, společností Chemkostav, která zajistí kompletní výstavbu našeho projektu Rezidencia Albelli v Košicích.

[více zde...]

24. 6. 2020

V minulém týdnu jsme spolu s naším generálním dodavatelem, společností Skanska, vztyčili glajchu na první ze dvou budov našeho projektu Viktoria Center na Žižkově. Máme radost, že i přes složitou dobu postupují práce podle plánu a bez komplikací! Předpokládané dokončení celého projektu je v létě 2021.

[více zde...]

4. 6. 2020

Náš drážďanský projekt Boulevard am Wall II obdržel kolaudační rozhodnutí. Nic tak nebrání jeho předání novému majiteli – fondu Patrizia – který bude byty v projektu pronajímat. Intenzivně pracujeme na tom, abychom již brzy mohli v saské metropoli zahájit další náš projekt s názvem Marina Garden, který vyroste přímo na břehu Labe pár kroků od historického centra.

[více zde...]

25. 5. 2020

S uvolňováním opatření kvůli nákaze Covid-19 chceme ubezpečit naše klienty, že v našich nájemních projektech nic nepodceňujeme – staráme se proto pravidelně o maximální čistotu a bezpečí klientů i našich zaměstnanců. Podívejte se, jak!

[více zde...]

17. 4. 2020

🤔 Bojujete s efektivitou při práci z domova? 👉 Vezměte si svou práci k nám! V našich bytech naleznete komfort a klid dokonalé home office. Máme kvalitní kávu a krásný výhled na Vyšehrad nebo do vlastní vinice v našem areálu Albertov Rental Apartments.

[více zde...]

6. 3. 2020

V středečním vydání deníku SME vyšel článek nejen o našem projektu Rezidence Albelli v Košicích, ale i o naší skupině jako o jednom z lídrů realitního trhu na Slovensku.

[více zde...]
Kontakt

CTR Development, s.r.o.
Francouzská 454/74
101 00 Praha 10
Česká republika

Tel.: +420 255 702 744
Fax: +420 255 702 799
E-mail: info@ctrgroup.cz

CTR Holding GmbH
Millennium Park 4
6890 Lustenau
Rakousko

Tel.: +43 5577 849 1009

© CTR Holding GmbH 2021